Pages

19 Ekim 2011 Çarşamba

Kahrol pkk...Beynim durdu sanki,çalışmıyo.. Her tarafım uyuşmuş gibi..Mutfakta çalışan ablamızın kardeşim dediği arkadaşının oğlundan haber alamıyoruz...24 şehit ..Allahım korkunç bişey..Onlardan birinin eşim yada kardeşim olduğunu düşündükçe kanım donuyor..Kimbilir ne şartlarda büyütüldü o evlatlar..Anne olanlar daha iyi anlar..Binbir zorluklarla bir fidan yetiştiriyorsunuz  hayatının baharında bir hiç uğruna körü körüne ölüme terk ediliyor...


Vatan uğruna can vermek, şehit olmak tabiki çok güzel bir mertebe..Ama zaman milli mücadele zamanı değil ki..O zaman milletçe genç yaşlı herkes savaşmış ve vatan sağolsun denilmiş..O zamanla bu zaman bir değil..Bir avuç şerefsiz ben bu topraklara sahip olmak istiyorum diye kan döküyor..

Hani nerde kaldı özel birlikler ..Özel yetiştirilip sınır bölgesinde görev yapacak paralı askerler..Ya bu bordo bereliler ne için yetişiyor..Bunların görev yeri neresi ..Türk ordusu bu kadar küçük mü..Bir avuç leş kargasının hakkından gelemiyor mu..Gece 01.00   sularında başlayan operasyon sabaha kadar devam ediyor..Allahınız dan korkun ya 5 saatte takviye birlik gidemiyor mu o bölgeye ? 2,5 aylık üniversite mezunu gencin çukurca daki ilk sınır karakolunda görev yapıyor olması akıl karı mı? Düşündükçe deliriyorum...

O bölgede yaşayan halk gündüz insan, gece teröristtir..Vergi vermezler,doktoru mühendisi öğretmeni vururlar..Fakirim der 20 tane çocuk doğururular..Ahh ahhh..Bu ülkede hala terörden nemalanan insanlar var..Bu ülkede terörün bitmesini istemeyenler var...Bunun da başka açıklaması olamaz..

Bu şerefsizlere destek veren,sempati duyan ,her ne olursa olsun  alet olan  kim varsa rabbim tez zamanda belasını versin..Her şeyi hükmüne itaat ettirebilen galibiyet ve hâkimiyet sahibi rabbim EL-KAHHAR isminle kahret, perişan et şu kansızları..

Şehitlerimize Allah tan rahmet ailelerine çok çok sabır diliyorum..
RUHLARINA FATİHA okuyalım...

Hiç yorum yok: