Pages

7 Ocak 2012 Cumartesi

SEÇTİKLERİM

Bugün cumartesi sabahın bi köründe kalktık geldik yataklarımızdan.. Cumartesi çalışma yasağı olsa ne süper olur diiimiii...Neyseciime güzel bakan güzel görür felsefesiyle en azından çalışacak bi işimiz olduğu için halimize şükür ediyoruz..

Bazı mağazaların indirime girdiği şu  soğuk günlerde yapılacak en iyi şey kendimizi avmlere atmak..Yanınıza bi dostunuzu alarak hem kayifli vakit geçirip hemde kendinize uygun fiyatlı ciciler alabilirsiniz..

Bende iş çıkışı gidip bi bakayım  diyorum ne var ne yok....Bu yüzden  netten ön araştırma yapmak istedim...Gezinirken LCW deki botlar gözüme takıldı..

Uzun zamanndır işe gelip giderken giyeceğim günlük siyah bir bot arıyordum..LcW de botların fiyatı bana uygun geldi....Kalitesi hakkında pek bi bilgim yok..Daha önce hiç ayakkabı almadım çünkü...Ben genelde herşeyle uyabilecek bi tane kaliteli bot alır, çok soğuk yağmurlu yağışlı günlerde giyerim..Bi iki tanede farklı renkler de o seneki modaya göre kuru havalarda giymek için sadece çeşit olsun diye ucuz olanlardan alırım...

Soğuk günlerde giyecek kurtarıcı botum olduğu için bunlardan siyah olanı gidip yakından gördükten sonra alabilirm belki..

Seçtiklerimden bi kaç tanaesini                    Bu sezonun moda renklerinden çok şık bi çizme fiyatı : 64,90 tl

Maxi eteklerle çok şık duracağını düşündüğüm günlük kullanıma uygun bi bot fiyatı :44,90 TL
 
Siyah olduğu için kurtarıcı hem spor hem klasik çizme fiyatı : 59,90 TLBenim beğendiğim bot işte bu fiyatı 49,90 TL
Fiyatından dolayı alınabilir cici bici bişey 29,90 TL

                                                     


Bu da sezon moda renginde şık bence fiyatı : 39,90 TL

Bu kırmızı ayakkabı ve çanta da çok şık..
Ayakkabı: 53,90 TL
Çanta : 44,90 TLBu çantanın renginde de şalım var yanından hoşuma giderse alabilirim..
Fiyatı : 14,90 TL

2 yorum:

anne eli gibi dedi ki...

waikiki nin ayakkabı yada botlarını kalite olarak genelde beğenmem,hiç almışlığım yoktur ama ilk sıradaki gri çizme hoşma gitti doğrusu,bence çok hoş belki bu defa kalitelidirde,artık sen bakınca bizlere haber verirsin:)
sana şimdiden iyi alışverişler..

Limon çiçekleri dedi ki...

Güzel bot ve çantalar hepsi...Bu aralar indirimden faydalanmak lazım haklısın..